Seychelywebexpo tourtel. 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
O nás PRASLINLA DIGUEMaledivyMauricius
 
Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí

 

Poprvé na Seychely, přílet, ubytování a aktivity

 

Většina turistů přiletí na mezinárodní letiště na ostrov Mahé. Po příletu je dobré si vyměnit nějaké peníze a potom by jste měli pokračovat do svého hotelu. Pokud jste si služby zakoupili u cestovní kanceláře, tak se o vše postaré místní partner. V případě že Vaše ubytování je na ostrově Mahé, tak pokračujete transferem autem nebo mikrobusem do hotelu. V případě, že Vaše ubytování je na jiném ostrově, musíte se dostat nejdříve do přístavu. Tam nasedenete na loď která Vás převeze na jiný ostrov.


rybí trha Victoria Seychely

Praslin Seychely

Seychely peníze

Seychely jsou ekomicky státem s dosti centrálně a především monopolně řízenou ekonomikou s velkým sociálním zabezpečením. To je samozřejmě velmi drahé a proto existuje dle mého názoru dosti nadhodnocený směnný kurs. Fungují zde soukromní směnárníci nabízející značně výhodnější kurs ( v desítkách %), čemuž jsme si my již odvykli. Nicméně pokud využijete jejich služeb, tak se Vám útraty v restauracích značně zlevní. Ne každý turista ale využije z důvodů obav jejich služeb, protože tato činnost je tak jako u nás pro obyvatele Seychelany zakázaná.


pohled na Praslin z La Digue - Seychely

Praslin Seychelles

Seychely nákupy

hlavním nákupním centem na Seychelách je Mahe, kde můžete nakoupit suvenýry. Je zde spousta malých obchůdků, kde můžete pořídit veškerý sortiment zboží, od potravin až po oděvy.

Seychely koupání

ke koupání lze využít hotelových bazénů a nebo si vybrat z velkého množství překrásných pláží, kterých je tu plno nejkrásnější jsou na ostrově La Digue. Nejznámější pláž Beau Vallon na Mahe, ale není určitě to co očekáváte od Seychel řídíte li se prospekty cestovních kanceláří.Pokud očekáváte od návštěvy Seychel krásné romantické pláže s balvany přímo u hotelu jeďte na La Digue nebo si vyberte dražší resort na Mahe nebo na Praslinu.

Seychely bezpečnost

Seychely jsou jednou z nejbezpečnějších zemí, kriminalita je zde prakticky nulová.

 
www.expotour.cz   
ing. Jana Urbanová - expo tour    
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 22 22 34 , tel.fax.: 577 10 31 04  
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz  

maldives-bubl-1ryba maledivymaldives bubl - 2

Seychely - Seychelles