Seychelywebexpo tourtel. 577 103 104 mobil 602 530 266 expotour@expotour.cz
O nás PRASLINLA DIGUEMaledivyMauricius
 
Ceny Programy Rady Exkurze Realie Historie Mapa Počasí


Saint Anne 5* - hotel Seychely

poloha hotelu Saint Anne - Seychely

Soukromý ostrov Saint Anne leží jen 5 kilometrů od Mahé na Seychelském souostroví. Transfer trvá jen 10 minut jízdy lodí. Na ostrově se nachází pouze jediný resort a to na severní straně, jinak je ostrov neobydlen a nabízí tak soukromí a relax. V roce 2008 prošel hotel Saint Anne Seychely kompletní rekonstrukcí a svým hostům poskytuje komfort a luxus v 87 vilkách tří úrovní. Všechny hotelové vilky mají výhled na moře a některé mají i pivátní bazény.


interiér vily hotel Saint Anne Seychely

exteriér vily

Vily hotelu Saint Anne - Seychely

Každá hotelová vila hotelu Saint Anne na Seychelách má velkou terasu se zahradním nábytkem, klimatizaci, minibar, trezor, vařič čaje a kávy, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet, koupelnu se sprchou, WC, sedací soupravu a plážová lehátka.


terasa u vily

bazén hotel Saint Anne Seychely

vybavení hotelu Saint Anne - Seychely

Hotel Saint Anne má 5 restaurací, 2 bary, bazén, lázeňské centrum s masážemi a wellness. Hotel Vám zajístí cvičení jógy, potápění, šnorchlování a má výborně vybavené centrum vodních sportů. Dále je možné v tomto seychelském hotelu hrát tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, stolní tenis a billiard. V hotelu St.Anne je boutique, dětský klub s hlídáním dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, půjčovna CD/DVD a půjčovna jízdních kol.


pohled na hotel

pláž hotelu Saint Anne Seychely

restaurace hotelu St. Anne Seychely

terasa u bazénu

hotel Saint Anne - Seychely


Last Minute 1


Last minute 2


Last minute 3
služby na Seychelách Vám zajistí   
expo tour   
T.Bati 3672, ZLÍN  
tel.: 577 103 104  
mobil 602 530 266   
expotour@expotour.cz   

Seychely