Menu Zavřeno

Patatran Village   hotel Seychely

Patatran Village – poloha – hotel Seychely – La Digue

Hotel PATATRAN VILLAGE je na severovýchodní pobřeží ostrova La Digue na Seychelách.
Tento malý a roztomilý hotel je doslova posazen na skále a jeho poloha poskytuje překrásný výhled na zátoku zvanou Anse Patate s úžasnou pláží s bílým pískem. Celá hala s hotelovou recepcí je jakoby vytesána ze žulového balvanu a působí úžasným dojmem. Pro každého hosta je zde velice příjemná atmosféra, takže se zde všichni cítí jako doma. Ubytování tvoří 18 bungolwů – standard a superior
Standard pokoje jsou blíže k moři, superior jsou umístěny na kopci, jsou prostornější a nabízí fantastický výhled na oceán


bazén u hotelu Patatran Village La Digue

restaurace

Pokoje hotelu Patatran Village – hotel Seychely – La Digue

V hotelových pokojích hotelu Patatran Village na Seychelách je stropní ventilace, klimatizace, minibar, telefon, koupelna se sprchou a WC a terasa s výhledem na moře.


bungalovy exteriér Patatran Village Seychely

interiér suity v hlavní budově

Vybavení hotelu Patatran Village – hotel Seychely – La Digue

Hotel Patatran Village Seychely má restauraci s barem. Restaurace nabízí báječnou kreolskou kuchyň ve formě bufetu a „a la carte“ s bohatou nabídkou zdejších specialit.
V baru, který je otevřen denně, Vám pak připraví míchané nápoje dle Vašeho přání. Při popíjení drinku můžete vychutnávat jedinečný zážitek z nádherné vyhlídky na oceán.


pokoje superior bungalovy interiér

pokoje standard bungalovy interiér

Tento menší a diskrétní hotel na Seychelách Vám poskytne totální relax a romantiku v překrásném prostředí s úžasným koupáním v průzračné vodě, plné barevných ryb, korálů. Při šnorchlování u hotelu Patatran Village můžete také arazit i na mořské želvy, které se zde hojně vyskytují. Hotel má menší bazén.


pláž pod hotelem

terasa bungalovu Patatran Village Seychely

hotel Patatran – Seychely