Menu Zavřeno

Lemuria Resort 5* – hotel Seychely

poloha hotelu Lemuria Constance – hotel Seychely – Praslin

Hotel Constance Lemuria Seychely je legendární součástí Seychelského ostrova Praslin.
Hotel zasazen do pohádkové krajiny, kde staré palmy vyrostly v palmový háj a lemují bílé písčité pláže s vodou průzračnou tak, že vidíte hejna ryb plavoucích mezi korály. Kloubí se zde krása panenské přírody s komfortem, luxusem a elegancí hotelu, v kterém není možno zažít nudu. Hotelu Lemuria Constance dominuje přírodní styl, ve kterém je postaven. To je dřevo v kombinaci se žulou a mramorem což činí hotel jedinečným. A když budete mít štěstí, tak zde uvidíte herce Belmonda, jehož je to oblíbený hotel.


pavilon Junior suit

junior suite – interiér

pokoje hotelu Lemuria Constance – hotel Seychely – Praslin

Hotelový komplex Lemuria Constance na Seychelách tvoří celkem 88 junior suites a 8 senior suites v pavilonech, 8 vil a 1 prezidentská vila. Pokoje se rozprostírají v diskrétním prostředí obklopeném bujnou vegetací na pozemku 101 hektarů. Hotel má přístup k dvěma překrásným bílým plážím. V hotelových pokojích Constance Lemuria je klimatizace, vysoušeč vlasů, minibar, osobní sejf, TV + DVD, telefon + záznamník.


senior suite – interiér

senior suite Hotelu Constance Lemuria Seychely

Vybavení hotelu Constance Lemuria – hotel Seychely – Praslin

Hotelu Constance Lemuria dominuje velké golfové hřiště s členitou okolní krajinou s bílými plážemi i přilehlými kopci s palmovými porosty, která skýtá neobyčejný zážitek ze hry i pro nejnáročnější golfisty.


restaurace u hlavní budovy

vila – interiér Constance Lemuria

Restaurace hotelu Lemuria Constance Resort – Praslin

LEGEND RESTAURANT – hlavní restaurace hotelu – snídaně a večeře formou bufetu, obědy – saláty, sendviče nebo těstoviny.
SEAHORSE RESTAURANT – večeře – výběr z francouzského menu. Obědy – jednoduché rychlé menu, piza nebo sálátové mísy.
BEACH BAR AND GRILL RESTAURANT – plážová restaurace s barem a výhledem na oceán, grilované speciality kreolské kuchyně a míchané osvěžující nápoje.


bazén u hlavní budovy a vstupu

terasa gril baru u pláže

Aktivity v hotelu Constance Lemuria Seychely – Praslin

Hotelovým hostům Constace Lemuria Praslin jsou k dispozici 2x osvětlený tenisový kurt, windsurfing, katamarány, šnorchlování, šlapadla, golf, potápění, rybaření, projížďky na kole. Služby v ceně – sauna + jaccuzi, plně vybavená tělocvična.
Další služby – kadeřnictví a masáže.