Menu Zavřeno

Le Meridien Barbarons 4*


poloha hotelu Le Meridien Barbarons – Seychely – Mahe

Hotel Le Meridien Barbarons se nachází na severozápadě ostrova Mahe na Seychelách. Hotelů byl postaven v roce 1977. V roce 1994 prošel celkovou rekonstrukcí a stal se z něj moderní seychelský hotel s veškerým komfortem, který nabízí svým hostům prožití exotických momentů. Je pouhých 30 minut cesty od hlavního města Victoria a od letiště. Hotel Le Meridien Barbarons je zasazen do tropické zeleně. U hotelu se rozprostírá 600 metrů dlouhá krásná pláž s bílým pískem a v blízkosti je korálový reef, který je vhodný ke šnorchlování.


standartní pokoj interiér

standartní pokoj – pohled směrem terasa

pokoje hotelu Le Meridien Barbarons – Seychely – Mahe

V hotelu Le Meridien Barbarons na Seychelách je k dispozici je 124 pokojů umístěných v jednoposchoďových pavilonech. Je zde nově vybudované masážní centrum s lázněmi. Všechny hotelové pokoje Le Meridien Barbarons Seychely jsou klimatizovány a vybaveny: TV, telefonem, minibarem, sejfem, vařičem čaje a kávy, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.


hlavní budova u bazénu

bazén Le Meridien Barbarons Seychely

vybavení hotelu Le Meridien Barbarons – hotel Seychely – Mahe

Hotel Le Meridien Barbarons má 2 restaurace, 2 pool bary, dětský klub, obchůdek, terasu na střeše s posezením, jacuzzi a tenisové kurty.


terasa u plážového baru

restaurace hotelu Le Meridien Barbarons

aktivity hotelu Le Meridien Barbarons – hotel Seychely – Mahe

Hoteloví hosté mají v hotelu k dispozici kanoe, šlapadla, vodní aerobic, masáže a můžou se věnovat šnorchlování nobo plážovému volejbalu.

výhody hotelu Le Meridien Barbarons – hotel Seychely – Mahe

Hotel Le Meridien Barbarons Seychely má výbornou polohu na pláži s palmami, služby a stravování je na vysoké úrovni. Hotel je vhodný pro ubytování rodin s dětmi a pro náročnější klientelu.