Menu Zavřeno

Sunset Beach Resort 4* Seychely


poloha hotelu Sunset Beach Resort – Seychely – Mahe

Hotel Sunset Beach Resort je na severozápadě ostrova Mahe na Seychelách, honosně zasazen do přírody na útesu, pod kterým se nachází pohádková pláž s bílým pískem a lemovaná stromořadím kokosových palem a průzračnou, azurově modrou vodou oceánu. Hotel se pyšní vkusným stylovým zařízením, velmi pohodovou atmosférou a příjemným personálem.


bazén hotelu Sunset Beach Resort Seychely

pohled na hotel Sunset Beach Resort

pokoje hotelu Sunset Beach Resort – Seychely – Mahe

Hotel Sunset Beach Resort na Seychelách nabízí k ubytování 15 standartních pokojů s výhledem na moře, 9 suit a 2 vily s dvěma ložnicema. V hotelových pokojích Sun Set Beach Resort Seychely je klimatizace, koupelna + WC, osobní sejf, telefon, vysoušeč vlasů, vily mají navíc svou privátní zahradu a terasu, romanticky zasazenou přímo do tropické vegetace.


úroveň vybavení pokojů a suit

terasa před pokoji Sunset Beach Resort

vila hotel Sunset Beach Resort Seychely

vila – interiér – ložnice v patře

vybavení hotelu- Sunset Beach Resort – Seychely – Mahe

V hotelu Sunset Resort se můžete jít najíst do Silhouette Restaurant – stylová restaurace nabízející kreolskou a francouzskou kuchyň, ale i kuchyň mezinárodní s překrásným výhledem na oceán. Dále je zde Bar „On the Rocks“, zde Vám připraví nejrůznější míchané nápoje a Vy si vychutnáte kouzelné panorama, které Vám poloha baru nabízí. V hotelu je dále malá tělocvična, stolní hry , bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky. Seychelský hotel Sun Set Resort nabízí příjemnou atmosféru pro klidnou a relaxační dovolenou. Hotel akceptuje jen děti nad 10 let.