Menu Zavřeno

Coco de Mer hotel 4* Seychely

 

poloha hotelu Coco de Mer – hotel Seychely – Praslin

Krása, bezpečí, ticho, vkus a kvalita obklopena přírodou, to je hotel Coco de Mer na jihozápadě ostrova Praslin na Seychelach. Hotel je pojmenovaný podle typické palmy, rostoucí hojně na tomhle druhém největším seychellském ostrově Praslin. Hotel je posazen v tropické zahradě plné pestrobarevných květin a stromů. Nabízí hostům diskrétní, přátelskou a romantickou atmosféru.
K ubytování je možno využít 40 pokojů standard a superior, které jsou rozmístěny u pláže a u bazénu a 12 junior suites, což jsou luxusní apartmány zvané Black Parrot Suites a leží odděleně od hlavního hotelu a poskytují klientům maximální soukromí.

 
          exteriér pokoje standard a superior


restaurace u bazénu hotelu Coco de Mer Seychely

 

pokoje hotelu Coco de Mer – hotel Seychely – Praslin

V hotelových pokojích hotelu Coco de Mer na Seychelách je velká terasa nebo balkón, obývací hala, klimatizace, stropní ventilátor, minilednička, postel s nebesy, telefon, vysoušeč vlasů, TV + rádio, vařič čaje a kávy, koupelna + oddělené WC s bidetem.

Restaurace: hlavní restaurace nabízí anglické snídaně, výtečnou kreolskou a mezinárodní kuchyni, barbecue, vše formou bufetu i menu. Ve druhé restauraci si můžete pochutnat na specialitách z darů moře. Bar a grill u bazénu – zde se můžete občerstvit výborným osvěžujícím drinkem a pobavit se u každovečení zábavy. .


pokoj standard – interiér

pokoj superior – interiér

vybavení hotelu Coco de Mer – hotel Seychely – Praslin

V hotelu Coco de Mer jsou dva bazény se sladkou vodou, dětské brouzdaliště, půjčovna kánoí a windsurfingu, minigolf, tenisový kurt, squash kurt, fitness, boutique a půjčovna kol.

V hotelu je možno využít výletů na katamaránech, které se konají několikrát týdně na pláž Anse Lazio zdarma. Ke koupání se nabízí překrásná pláž s bílým pískem, lemovaná palmami.


bazén hotelu Coco de Mer Seychely

pavilon nad pláží

hotel Coco de Mer – Seychely