Menu Zavřeno

 Desroches Island 5*  hotel Seychely


poloha hotelu Desroches Island – Seychely

Ostrov a hotel Desroches je situován 230 kilometrů jihozápadně od Mahé na Seychelách. Letecký transfer trvá z letiště u hlavního města Seychel zhruba 40 minut. K ubytování nabízí hotelový areál Desroches 20 junior suite v chatách u moře a 26 vil.


vla exteriér

vila ložnice hotel Desroches

vybavení pokojů Desroches Island – Seychely

Hotelové klimatizované suity hotelu Desroches mají koupelnu/WC, fén, minibar, moskytiéry, TV se satelitem, vařič kávy/čaje, telefon, elektronický trezor, obývací část s posezením a verandu. K dispozici v tomto seychelském hotelu jsou také vily, které mají 2–4 ložnice, vybavenou kuchyň, jídelní část, nacházejí se ve vzdálené části ostrova od hlavní hotelové části, mají soukromý bazén a možnost zajištění soukromého kuchaře.


vila obývací část

pohled na ostrov Desroches Seychely

vybavení hotelu Desroches Island – Seychely

V hotelu Desroches na Seychelách je vstupní hala s recepcí, směnárna, 2 restaurace, bar, venkovní bazén, lázeňské centrum (různé druhy masáží, pedikúra, manikúra, lávové kameny, čokoládové zábaly), wi-fi internet v hotelových prostorách, centrum vodních sportů, potapěčské centrum, obchůdky, tenisový kurt, šipky, kulečník, stolní tenis, minigolf a jízdní kola pro všechny hosty.


restaurace u bazénu

pláž ostrov Desroches Seychely

restaurace u bazénu ve dne

bazén hotelu Desroches

hotel Desroches Seychely