Menu Zavřeno

 Frégate Island Private 5* hotel Seychely


poloha hotelu Frégate – Seychely

Hotel Fregate se nachází na odlehlém tropickém ostrově na Seychelských ostrovech uprostřed v Indickém oceánu. Transfer na ostrov Fregate je většinou letecký (vrtulníkem) a trvá zhruba 20 minut. K ubytování V hotelu Fregate Seychely slouží 16 luxusních vil, které poskytnou hostům nejvyšší míru soukromí a komfortu.


vila ložnice hotel Fregate Seychely

resturace hotel Fregate Seychely

pokoje hotel Frégate – Seychely

Vily hotelu Fregate na Seychelách jsou postaveny z tradičních stavebních materiálů, jako je mahagon, pocházející z ostrova a z teakového dřeva. Všechny hotelové vily mají husté doškové střechy, velké ložnice a obývací pokoje, dvě koupelny, verandu, jacuzzi, mimo jiné i zahradní sprchy a vlastní soukromý bazén. Soukromá terasa nabízí nádherný výhled na oceán. Ve vybavení vily hotelu Fregate je rovněž CD / DVD přehrávač, TV a mini-bar.


vila terasa hotel Fregate

vila terasa v noci

vybavení hotelu Frégate – Seychely

Hotel Fregate má 2 hlavní restaurace – Frégate a Plantation House, a také je možnost stravování přímo ve vile. Dále jsou v hotelu 2 bary, boutique a galerie, Island Marina a Yacht klub. Hosté mají k dispozici 2 bazény, plně vybavenou posilovnu, rozsáhlou knihovnu, hry pro děti, dětský klub s klubovnou, PADI-certifikované potápěčské centrum, lázně Rock Spa se širokou nabídkou masáží, wellness a je zde také nabídka osobního komorníka.


terasa vily hotelu Fregate Seychely

pohled na ostrov Fregate

vila exteriér hotel Fregate

pláž hotelu Fregate Seychelles

hotel Fregate Seychely