Menu Zavřeno

Srovnání – Seychely – Maledivy – Mauricius

SEYCHELY

Seychely jsou určeny především těm, kteří si během svého pobytu rádi někam zajedou i podívat z resortu a vládne zde relativně i vzhledem k historickému vývoji a osídlení evropská atmosféra. Přestože jako nejlepší k pobytu doporučujeme nejmenší z 3 hlavních ostrovů – La Digue tak i zde najdete dostatečné množství obchůdků a můžete čas trávit aktivně a na kole můžete hlavně dle libosti střídat různé typy pláží. Tké si můžete si zajet lodí na vedlejší ostrov Praslin, kde můžete navštívit rezervaci s Coco De Mer, projet se autem po ostrově nebo zahrát si golf. Co se týká moře je na Seychelách moře čisté, nicméně příležitostí ke šnorchlování co se týká typu moře, viditelnosti i podmořského života je určitě lepší na Maledivách. Cenově jsou Seychely co se týká hotelů a jejich poměru kvality a ceny někde mezi Maledivama a Mauriciusem. Všechny 3 jsou klidové destinace na rozdíl např. od Karibiku. Samozřejmě se na Seychelách nabízí pro movité turisty ubytování na malých ostrůvcích, kde podmínky pro pobyt jsou na vysoké úrovni tak jako i adekvátní cena.

MALEDIVY

Na Maledivách naleznete především klid a vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Co se týká ceny hotelů, tak zde je relativně nejlepší poměr ceny a kvality hotelových služeb. Lze nadlehčeně říci, že pokud klient nemá srovnání a je na Maledivách poprvé, tak bude až ny vyjímky spokojen na každém ostrově.
Maledivy doporučujeme pro klienty, kteří hledají klid a odpočinek. Kýčovitě romantická zákoutí a bílý písek z prospektů najdete na skoro každém ostrově. Moře je zde co se týče vyditelnosti a dostupnosti podmořského života určitě nejlepší. Klient je ale vázán na pobyt na ostrově, ikdyž i z něj se dají dělat organizovaná výlety na jiné ostrovy. Tato destinace je vhodná i kombinovat s krátkým pobytem v Dubai. Více informací zde.

MAURICIUS

Na Mauriciu najdete výborné hotely s kvalitními službymi. Výhodu má v tom, že se je možno po Mauriciu pohybovat a podívat se za přírodními krásami, ikdyž ty nedosahují úrovně nedalekého ostrova Reunion. Rovněž lze říci, že cena kvalitních hotelů není nízká a nejatraktivnější místo je poblíž skály Le Morne, kde jsou právě jen ty dražší resorty. Moře je je na různých místech ostrova různé kvality. Za šnorchlováním je pořeba většinou jezdit až na útesy.