Menu Zavřeno

Banyan Tree Resort 5* Seychely

 

Poloha hotelu Banyan Tree Resort – Seychely – Mahe

Hotel Banyan Tree leží na jihozápadním pobřeží ostrova Mahe na Seychelách. Z letiště trvá transfer asi 30 minut. Banyan Tree je luxusní hotel, nabízející romantické chvíle strávené v přepychu i pro nejnáročnější klienty.
Hotel Banyan Tree se nachází v zálivu Intendance Bay a pyšní se překrásnou pláží s jemným pískem, lemovanou palmami. K ubytování je možno využít 37 koloniálních vil s jedinečným výhledem na oceán. Hotelové vily jsou rozděleny dle vybavení do několika kategorií. Všechny vilky hotelu Banyan Tree mají své vlastní bazény a terasy. Centrem tohoto seychelského hotelu je budova v koloniálním stylu s recepcí, restaurací a bazénem.


hlavní budova hotelu Banyan Tree

pohled na hotel Banyan Tree Seychely

Vily hotelu Banyan Tree Resort – Seychely – Mahe

V hotelu Banyan Tree Seychely se můžete ubytovat v těchto villách:

1. HILLSIDE POOL VILLA – luxusní vila, stojící majestátně na kopci poskytuje překrásný výhled z terasy přímo na oceán a exotické okolí ostrova Mahé na Seychelách. Vile dominuje velká prostorná ložnice, sálová koupelna, oddělený toaletní pokoj a bazén.

2. BEACHFRONT SPA POOL VILLA – velká a prostorná vila v koloniálním stylu se zahradou u pláže. Součástí vily je velký privátní bazén, terasa, relaxační pokoj a masážní pavilon.

3. POOL VILLA BY – THE ROCKS – kouzelné ubytování zasazené v přírodě, luxusní vybavení s vlastním bazénem.

4. INTENDANCE POOL VILLA – s terasou a velkým bazénem.

5. PRESIDENTAL VILLA – velká prostorná vila exklusivně vybavena s velkým privátním bazénem. Pokud hledáte luxus v nejvyšší kvalitě, naleznete ho právě zde.


hill side vila Banyan Tree Seychely

interiér villy

Vybavení Vil hotelu Banyan Tree Resort – Seychely – Mahe

V hotelových pokojích – vilách hotelu Banyan Tree na Seychelách je Klimatizace, televize + CD/DVD přehrávač, minibar, osobní sejf, telefon, stropní ventilace, vysoušeč vlasů, župany, vařič čaje a kávy, venkovní sprcha. Ke všem hotelovým vilám patří léhátka a slunečníky na dřevěných terasách s ojedinělým výhledem na Indický oceán.


prezidentská vila

bazén vily hotel Banyan Tree Seychely

Vybavení hotelu Banyan Tree Resort – Seychely – Mahe

V hotelu Banyan Tree na Seychelách jsou 2 restaurace, 3 bary, centrální bazén, tenisový kurt, boutique gallery, herna, internet centrum a knihovna. V hotelu se můžete věnovat těmto aktivitám: šnorchlování, rybolovu, windurfingu a potápění.


výhled z pavilonu hotelu na pláž

pohled na hotel z pláže

Hotel Banyan Tree Resort Seychely uspokojí všechny klienty toužící po klidu v překrásném luxusním prostředí s exotickou krajinou a kvalitními službami.

hotel Banyan Tree – Seychely