Menu Zavřeno

Labriz Silhouette 5* – hotel Seychely

Poloha hotelu Labriz Silhouette – Seychely

Hotel Labriz Silhouette se nachází na třetím největším ostrově Seychelského souostroví – Silhouette. Hotel je podél 1,5 km dlouhé písčité pláže. Z Mahé, největšího ostrova Seychel se do hotelu dostanete za pouhých 45 minut jízdy lodí nebo 15 minut vrtulníkem.
Hotelové vily jsou postaveny v bujné džungli podél východní strany ostrova s nádherným výhledem na Mount Dauban a otevřenou lagunu. Celkem je v hotelu Labriz Silhouette 110 luxusních hotelových vil z toho 30 Garden vil, 63 Beach vil a 17 Pavilónů. Některé vily mají svůj bazén.


vila exteriér hotel Labriz Silhouette

vila ložnice

Vily hotelu Labriz – Seychely

Vily hotelu Labriz Silhouette na Seychelách – klimatizace, minibar, varná konvice, fén, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet, open air koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s nábytkem. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí ve vile. Každá vila v hotelu Labriz Silhouette má svojí nádhernou tropickou zahradu s úchvatným pohledem do bujné tropické vegetace.


vila – koupelna

vila hotelu Labriz Silhouette tersa u bazénu

Vybavení resortu Labriz Silhoette – Seychely

Hotel Labriz Silhouette má 7 restaurací a barů, SPA centrum, fitness, bazén, dětský bazén, potápění ( Padi vč. Dekompresní komory ) , šnorchlování, vodní sporty, rybaření, tenis, boutique, lékař, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD.


bazén hotelu Labriz Silhouette Seychely

pavilon s vlastním bazénem