Menu Zavřeno

Seychely exkurze, výlety, zajímavosti

Na Seychelách se můžete podívat na různá místa a pokud nezvolíte celou cestu s pobytem na různých ostrovech, můžete využít nabídy následujících jednodenních výletů:

1. Okruh ostrovem Mahe – Seychely

Při tomto výletu navštívíte hlavní město Victorii, jeho obchodní centrum, tržiště a blízké okolí. Přejedete na protilehlou stranu ostrova Mahe, kde si prohlédnete různé pláže a většinou absolvujete oběd s koupáním u některé z malebných pláží. Často navštívíte batikovou manufakturu spojenou samozřejmě s pobídkou k nakupování zde vyrobených oděvů. Ukážou Vám velkou seychelskou želvu, kterou chová většinou alespoň v jednom exempláři každý pořádný hotel a zastavíte se v pohoří nad Victorií na vyhlídkovém místě, které navštívila i britská královna Victorie.


kostel ve Victorii na Mahé – Sechely

restaurace u pláže – Mahe

2. Návštěva národní mořské rezervace St. Anne Marine u Mahé

Tento výlet je spojený se šnorchlováním. Odvezou Vás loďkou – často se skleněným dnem na ostrov , kde se můžete koupat a dostanete zde oběd. Samozřejmě i zde uvidíte obrovské želvy. Důležitým předpokladem tohoto výletu je pěkné počasí.


pláž – Mahé – Seychely

želva – Mahe

3. Návštěva ostrova Praslin a La Digue

nejdříve přejedete katamaránem na ostrov Praslin do National Park Vallée de Mai , kde roste asi 4.000 palem Coco de Mer. Prohlídnete si několik pláží a přejedete na ostrov La Digue kde přejdete do rezervace seychelských želv u pláže Anse Union. Zde navštívíte rovněž manufakturu na zpracování kokosových ořechů. Po obědě a koupání na pláži přejíždíte lodí zpět na Praslin a na Mahe.
Pokud jste v hotelu na ostrově Mahe – určitě doporučujeme tento výlet, aby jste si udělali představu o Seychelách.


Anse Union – La Digue – Seychely

Coco De Mer – Praslin – Seychely